dr Agnieszka Padewska

autostymulacje szkoła

Wykład: "Komunikacja, która wspiera, czyli 'chcę Cię usłyszeć.'"

Warsztat: „Siła i elastyczność.”

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, w tym z niepełnosprawnością intelektualną, niedosłuchem oraz w spektrum zaburzeń autystycznych. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzicami ze środowisk niewydolnych wychowawczo i ekonomicznie.  

Prowadzę wykłady i ćwiczenia dla studentów studiów licencjackich i podyplomowych kierunków pedagogicznych i psychologicznych. Zajmuję się prowadzeniem warsztatów z zakresu higieny psycho-emocjonalnej (głównie praca z ciałem), rozwijania samoświadomości, autokreacji i komunikacji służącej budowaniu relacji. Udzielam indywidualnych konsultacji rodzinom wspierając je w kryzysach psychicznych oraz trudnościach wychowawczych wynikających z niepełnosprawności dziecka (ale nie tylko). 

Jestem miłośniczką Porozumienia bez Przemocy Marshalla Rosenberga, rodzicielstwa bliskości, wrażliwości, uważności a także życia w zgodzie z naturą.  Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, zakochaną w bieganiu, morsowaniu i we własnej rodzinie (do której zaliczam także psa Kokoskę i kota Daktyla).

Scroll to Top