Celina Twardysz

Celina Twardysz

Wykład: "Ja? Wy? Oni? - MY! O komunikacji w grupie rówieśniczej."

Warsztat: "Razem, a jednak osobno? Labirynt emocji, komunikacji, rozwiązań."

Jestem pedagogiem specjalnym, przyjacielem i terapeutą dzieci z autyzmem oraz innymi wyjątkowymi wyzwaniami rozwojowymi, szkoleniowcem, jedynym w Polsce certyfikowanym trenerem treningu koncentracji uwagi – programu Attention Autism ®, wykładowcą akademickim, właścicielką dwóch przedszkoli integracyjno-terapeutycznych w Chojnicach.

Doświadczenie w pracy z osobami w spektrum zdobywałam jako wolontariusz już na studiach, następnie pracowałam w dwóch szkołach specjalnych w UK, w Manchesterze oraz Upton. Od 5 lat mieszkam i pracuję w Polsce, w rodzinnych stronach – Chojnice na Pomorzu.

Już prawie 2 lata prowadzę dwa przedszkola integracyjno – terapeutyczne, choć jakoś nigdy tego w planach, czy moich marzeniach nie było, ale w potrzebach moich podopiecznych i ich rodziców tak! Dlatego idę razem z nimi.

Prywatnie jestem żoną Marcina, mamą Marysi, Zosi i Tadeusza. Właścicielką psa, dwóch kotów, żółwia i królika. Niepoprawną optymistką kochającą las, biwakowanie pod namiotem i spotkania z najbliższymi. Pasjonatka swojej pracy.

Scroll to Top