Jak wziąć udział?

Jak wziąć udział:

 1. Warunkiem udziału w konferencji jest wykupienie dostępu poprzez formularz znajdujący się na stronie http://wspanialezejestes.pl
 2. Wykupienie dostępu będzie możliwe od 14 lipca 2020 r.
 3. Płatności można dokonać bezpośrednio na stronie (Przelewy24, Paypal), wypełnienie formularza płatności jest równoznaczne z zarejestrowaniem się na konferencję i akceptacją niniejszego regulaminu.
 4. Niemożliwa jest płatność gotówką, oraz zwykłym przelewem bankowym. W przypadku wpłat na konto, poza systemem płatności na stronie, należy liczyć się z możliwością braku dostępu do materiałów oraz zwrotem wpłaconych pieniędzy przez organizatorów.
 5. Po opłaceniu dostępu, które wymaga założenia konta i wygenerowania danych logowania do PANELU KLIENTA, użytkownicy będą mieli dostęp do strony z materiałami video oraz z materiałami konferencyjnymi (do samodzielnego wydrukowania) wraz z zaświadczeniem o uczestnictwie (do samodzielnego wygenerowania).
 6. W przypadku wykupienia dostępu do 21 sierpnia, na stronie konferencji, po zalogowaniu do PANELU KLIENTA, będzie możliwość oglądania wszystkich wykładów, od 22 sierpnia, od godziny 9:00.
 7. Konto w PANELU KLIENTA będzie ważne przez 5 kolejnych dni, licząc od 22 sierpnia.
 8. W przypadku wykupienia dostępu od 22 sierpnia, konto będzie aktywne od razu, jego ważność wygaśnie po upływie 5 dni  od dnia zakupu.
 9. Podczas wysłania formularza płatności (wykupienia dostępu), na podany adres e-mail zostanie przesłana faktura (o ile dane do niej będą podane).
 10. Zaświadczenie o uczestnictwie (tylko forma elektroniczna) będzie dostępne do samodzielnego wygenerowania, po zalogowaniu na swoje konto w PANELU KLIENTA, od dnia 22 sierpnia, przez 5 kolejnych dni od daty wykupienia dostępu.
 11. Materiały konferencyjne (forma elektroniczna) będą dostępne do pobrania w PANELU KLIENTA, po zalogowaniu na swoje konto, od 22 sierpnia, przez 5 kolejnych dni od daty wykupienia dostępu.
 12. Jakiekolwiek trudności związane z otrzymywaniem materiałów, faktur, logowaniem, prosimy pilnie zgłaszać pisząc na adres: fundacja@wspanialezejestes.pl
Przewiń do góry