Jak uczestniczyć w konferencji „gliwickiej”?

1. Wykłady:

a) Uczestnicy i Uczestniczki, zarejestrowani przed 28 września, na adres mailowy podany przy rejestracji, otrzymają indywidualny kod, którego będą mogli użyć podczas pierwszego logowania do PANELU KLIENTA i stworzenia swojego konta na naszej stronie. Kod umożliwi bezpłatne założenie konta w PANELU KLIENTA. Będzie to konieczne, aby uzyskać dostęp do nagranych wykładów. Stanie się to pomiędzy 7 a 14 września 2020 r.

b) pierwsze wejście do PANELU KLIENTA jest możliwe przez przycisk WYKUP DOSTĘP na stronie https://wspanialezejestes.pl/konferencja-gliwicka-online (prawy, górny róg witryny).

c) kolejne wejścia – poprzez logowanie na tej samej stronie, ale po wciśnięciu symbolu „człowieczka” w prawym górnym rogu na stronie startowej.

d) instrukcja logowania będzie w załączniku maila, w którym wyślemy kod oraz na stronie Fundacji, w podzakładce “Jak uczestniczyć w konferencji “gliwickiej”.

e) dostęp do PANELU KLIENTA będzie możliwy przez 14 dni od pierwszego logowania.

2. Warsztat z Kate Wilde:

a) osobom zapisanym na warsztat, na maila podanego podczas rejestracji, prześlemy link, który przekieruje was wprost do aplikacji ZOOM, poprzez którą będziemy transmitować spotkanie z Kate. Link zostanie przesłany w piątek 18 września, zacznie działać w niedzielę 20 września, około godziny 8:30.

b) aplikacja ZOOM jest dostępna bezpłatnie tutaj: https://zoom.us/download#client_4meeting (→ Zoom Client for Meetings)

Przewiń do góry